Gostovanje dueta Molina-Bajda v Sloveniji

To soboto sta David in Juan Ignacio zaključila turnejo po Sloveniji in
danes odpotovala iz Ljubljane v Budinpešto. Zagotovljena imata še dva
nastopa v Parizu in še en nastop na Dunaju.

 

Vseh šest nastopov po Sloveniji je bilo zelo dobro obiskanih, za kar smo lahko zelo veseli. Začela sta v bližini domačih krajev s koncertom pri Šentvidu pri Lukovici in v Grobljah (članek o tem in nekaj fotografij si lahko pogledate na spletni strani --> Klik)

Nadaljevala sta v dveh šolah v Osnovni šoli Riharda Jakopiča in v Gimnaziji Želimlje s koncerti in delavnicami. Nato pa še v Krškem, kjer sta imela  samostojni koncert v dvorani glasbene šole in delavnico s tamkajšnjimi učenci. Zaključni koncert sta imela v soboto 10.11. v Kulturnem domu v Šentjoštu nad Horjulom.