SVS Izseljensko društvo Slovenija v svetu Predstavitev Vračajoči Program SVS Kultura Novosti SVS Tabori Slovencev po svetu Duhovnost Knjiga gostov Povezave

Program

 

 

Program 2004 - Svetovno nogometno prvenstvo slovenskih izseljencev 2004


2. SVETOVNO NOGOMETNO PRVENSTVO SLOVENCEV PO SVETU

POVEZOVANJE SLOVENCEV PREK ŠPORTA

 


Kvalifikacijske skupine

 

 


Kvalifikacije

 

dne Prizorišče Ura Skupina Krog

Nasprotnika

Rezultat
(slike)

26.07.

Dob

17:00

B

1

Nemčija

Italija

1:5 (0:3)

26.07. Dob 19:00 A 1 Avstrija Slovenija 1:3 (1:0)
27.07. Šenčur 17:00 B 2 Argentina Nemčija 10:0 (8:0)
27.07. Šenčur 19:00 A 2 SVS Avstrija 2:10 (1:3)
29.07. LJ-Vižmarje 18:00 A 3 SVS Slovenija 2:9 (0:8)
29.07. LJ-Šiška 19:00 B 3 Argentina Italija 3:1 (1:1)

 

 

Vrstni red po kvalifikacijah

 

Skupina "A" Skupina "B"
1. MNZ Koper, Slovenija 6 12:3 1. Zedinjena Slovenija, Argentina 6 13:1
2. SAK Celovec, Avstrija 3 10:5 2. ZSŠDI Trst, Italija 3 6:4
3. SVS Ljubljana, Slovenija 0 4:19 3. SKM Berlin, Nemčija 0 1:15

 

Vrnitev na vrh Vrnitev na vrh strani.


Finale

 

Dne Prizorišče Ura Tekma za

Nasprotnika

Rezultat
(slike)

31.07.

LJ-Vižmarje

14:30

V. mesto

A3: SVS

B3: Nemčija

2:3 (1:2)

31.07. LJ-Ježica 14:30 III. mesto A2: Avstrija B2: Italija 6:4 (4:1)
31.07. LJ-Ježica 17:00 I. mesto A1: Slovenija B1: Argentina 2:1 (1:0)

 

Vrnitev na vrh Vrnitev na vrh strani.


Končni vrstni red

 

1. MNZ Koper, Slovenija
2. Zedinjena Slovenija, Argentina
3. SAK Celovec, Avstrija
4. ZSŠDI Trst, Italija
5. SKM Berlin, Nemčija
6. SVS Ljubljana, Slovenija

 

Vrnitev na vrh Vrnitev na vrh strani.


Strelci

 

Po končanem tekmovanju:

 

5 Mujkič Damir MNZ
5 Rotim Raphael SAK
4 Valenčič Matej MNZ
4 Panaino Ivo ZS
4 Trappitsch Arno SAK
4 Grbec Javier ZS
3 Kelih Matjaž SAK
3 Zupan Herman ZS
3 Matkovič Valter ZSŠDI
2 Baruca Arne MNZ
2 Fonda Egon ZSŠDI
2 Jerman Andrej SVS
2 Hierschegger Lucas SVS
2 Aleksič Darjan SAK
2 Škota Peter ZSŠDI
1 Marjanovič Aleksander SKM
1 Fetič Almir ZSŠDI
1 Grgič Max ZSŠDI
1 Dlopst Danijel SAK
1 Bevčar Damijan ZS
1 Rozina Silvo ZS
1 Milharčič Nikolas ZS
1 Panaino Carlos SVS
1 Mehič Almir MNZ
1 Gajovič Dani MNZ
1 Dromljak Zdravko MNZ
1 Cocevari Fabio ZSŠDI
1 Jerman Alexander SVS
1 Krause Toni SKM
1 Kapus Moki SKM
1 Vojnovič Dalibor SKM
1 Fratscho Daniel SAK
1 Trdina Tadej SAK

 

Skupno 65 zadetkov na 9 tekmah – povprečje 7,22

 

Vrnitev na vrh Vrnitev na vrh strani.


Podelitev nagrad

 

 

Vrnitev na vrh Vrnitev na vrh strani.     Vrnitev na vrh Vrnitev na prvo stran.

© COPYRIGHT 1998-2004 ID SVS. ISSN: 1408-9408. Vse pravice pridržane.


Izseljensko društvo Slovenija v svetu
Štula 23, 1210 Ljubljana - Šentvid
e-mail: drustvo.svs@guest.arnes.si
tel.: +386 (0)1 512-89-20
tel./fax: +386 (0)1 512-89-25
GSM: +386 (0)41 605-630